info_4

behzad mohammadi Basic Information
behzad mohammadi
behzad mohammadi
0
No votes yet
Role: Student
School: magham
0 reputation
0 Questions
0 Students
0 Friends
Other Information
About:

شهر آنتالیا دارای سواحلی بسیار زیباست و دلیل انتخاب این شهر از سوی اغلب گردشگران برای گذران تعطیلات ، وجود همین سواحل طلائی رنگ و شنی است ، که در کنار آبهای فیروزه ای محل مناسبی برای شنا ، آفتاب گرفتن و تفریح است در شهر آنتالیا سواحل متعددی را می بینید که هر یک دارای امکانات منحصر بفردی است . سواحل معروف آنتالیا عبارتند از : تکیراوا ، قاش ، کوملوجا ، فینیکه و دمره که هر یک دارای پلاژهای منحصر بفردی است . سواحل شرقی آنتالیا در قیمت تور آنتالیا سفر باتو ، نیز دارای سواحل و پلاژهای متنوعی همچون بلک ، لارا ، کنوو و کارپوکالدیزان است که دارای چشم اندازی از جنگل های سرسبز و آبهای فیروزه ای است .

مرکز خرید مگالین

مرکز خرید مگالین بیشتر به عرضه انواع لوازم خانگی برقی اختصاص یافته اما برخی فروشگاهها نیز انواع پوشاک ، عطر و ادکلن ، کیف و کفش ، نایع دستی و کتاب نیز می فروشند . مگالین دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی است و همواره از ساعت ده صبح تا هشت شب باز است .

مرکز خرید اوراسیا

مرکز خرید اوراسیا در آفر تور گرجستان ، یک ساختمان پنج طبقه و مدرن است که از سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت نموده است . و با هفت هزار و چهارصد متر مربع وسعت ، بیش از یکصد فروشگاه را در خود جای داده و مکان ایده آلی برای تهیه پوشاک از برندهای معروف دنیا است . این مرکز خرید دارای امکانات تفریحی متنوعی بوده و خرید و گشت و گذاری لذت بخش را برایتان رقم خواهد زد .