jaygozin

yousef shafie Basic Information
yousef shafie
yousef shafie
0
No votes yet
Role: Student
School: hashemi
0 reputation
0 Questions
0 Students
0 Friends
Other Information
About:

جزیره ناز

اغلب گردشگران گشت و گذار در آفر تور قشم لحظه آخری را با بازدید از جزیره ناز آغاز می کنند و اینگونه به کشف ناشناخته های قشم می روند . جزیره ناز در فاصله بسیار کوتاهی از قشم قرار دارد و توسط یک باریکه به قشم متصل می گردد . جزیره ناز هر روز با جزر و مد به داخل آب فرو رفته و دوباره سر از آب بیرون می آورد و در مدت کوتاهی که بیرون از آب قرار دارد ، قادر خواهید بود خود را به این جزیره رسانده و از مناظر زیبای اطراف آن لذت ببرید .

غار خربس

به گزارش سفر باتو روستای تاریخی خربس که اکنون تقریبا خالی از سکنه شده ، قرن ها قدمت دارد و در زمان حکمرانی ساسانیان ، منطقه ای آباد و پر رونق بوده است . اطراف این روستا را تپه های کوتاه و بلند مرجانی احاطه کرده اند . و روبروی آن گورستانی باستانی به چشم می خورد .

غار خربس یکی از جاذبه های دیدنی در این منطقه است که دهانه آن حدودا بیست متر ارتفاع دارد و در دل کوه حفر شده است .

قلعه نادری

بر اساس قیمت آفر تور مشهد سفر باتو ، قلعه نادری یکی از جاذبه‌های زیبای مشهد است که در جنوب روستای لافت واقع شده است . این بنای تاریخی بیش از دویست و پنجاه سال قدمت دارد و از آن به عنوان تنها قلعه ایرانی در خلیج فارس باد می‌ شود . قلعه نادری به دستور لطیف خان ، امیرالبحر نادرشاه و برای محافظت از تنگه خوران بنا گردیده بود . بازدید از قلعه نادری در مشهد رایگان خواهد بود .